Aktualności
Strona główna | 1 dzień temu

Trenerzy Akademii Piłkarskiej naszego klubu odbyli w tym tygodniu spotkanie, na którym omówiona została koncepcja szkolenia w dziecięcych i młodzieżowych grupach AP Motor Lublin. Szkolenie odbyło się w sali konferencyjnej siedziby klubu na Arenie Lublin.

Strona główna | 4 dni temu

Prezentujemy nowy harmonogram treningów Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, który obowiązywać będzie od 19 sierpnia 2019 roku.

Strona główna | 2 tygodnie temu

16-letni wychowanek Motoru Lublin Dawid Brzozowski otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski U-17, która prowadzona jest przez trenera Marcina Dornę.

Strona główna | 2 tygodnie temu

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek (12 sierpnia) na boiskach treningowych Akademii przy ul. Rusałka 19 odbędą się zajęcia dla roczników 2013 oraz 2014.

Strona główna | 2 tygodnie temu

Niespełna miesiąc pozostał do pierwszego dzwonka w Oddziale Mistrzostwa Sportowego pod egidą Motoru Lublin, który powstał w Szkole Podstawowej nr 16 im Fryderyka Chopina w Lublinie.

Przedstawiamy garść informacji dla zawodników Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, którzy w dniach 12-18.08 przebywać będą na obozie w Suścu.

Dnia 5 sierpnia (poniedziałek) odbędzie się zebranie z rodzicami na Rusałce o godz. 19.00. Przedstawienie nowych Trenerów.  

Strona główna | 3 tygodnie temu

Przedstawiamy garść informacji dla zawodników Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, którzy w dniach 4-10.08.2019 przebywać będą na obozie w Zielonce.

Strona główna | 4 tygodnie temu

Dzisiejsze poniedziałkowe treningi dla zawodników Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, które odbyć miały się na boiskach przy ul. Rusałka, zostały odwołane z powodu zapowiadanych obfitych opadów deszczu oraz gwałtownych burz z gradem.

Poznaliśmy terminarz jesiennych meczów drużyny żółto-biało-niebieskich w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15.

1 2 3 24