Aktualności

Informujemy, iż w najbliższy poniedziałek (27 maja) na boiskach Akademii Piłkarskiej Motor Lublin przy ul. Rusałka odbędzie się pierwszy trening rocznika 2013. Początek zajęć o godzinie 17:00.

Strona główna | 1 dzień temu

W środę na Orliku przy ul. Tumidajskiego odbyły się testy sprawnościowe do I klasy sportowej XX Liceum Ogólnokształcącego przy ZSO nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie.Z

Przedstawiamy komplet wyników meczów drużyn Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, które rozegrane zostały w ubiegłym tygodniu.

W niedzielnym meczu 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 zespół Motoru Lublin przegrał z drużyną Zagłębia Lubin 0:1.

W meczu 12. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 zespół Motoru przegrał na własnym terenie z drużyną Stali Mielec 1:2.

W wyjazdowym meczu 12. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 zespół Motoru pokonał drużynę Cracovii 3:2.

Strona główna | 6 dni temu

Znamy datę testów sprawnościowych do I klasy sportowej XX Liceum Ogólnokształcącego przy ZSO nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie (ul. Tumidajskiego).

Strona główna | 6 dni temu

Dzisiejsze zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin zostały odwołane. Kolejne zajęcia odbędą się zgodnie z planem za tydzień w sobotę 25 maja.

Strona główna | 2 tygodnie temu

W minionej kolejce rozgrywkowej pierwsze mecze drużyn naszej Akademii odbyły się już w czwartek. 

Strona główna | 2 tygodnie temu

Rusałka zmienia się każdego dnia! Od kilku tygodni na terenie naszej bazy treningowej trwają prace budowlane, remontowe oraz te mające na celu pielęgnację boisk. 

1 2 3 20