Zajęcia w Akademii Piłkarskiej Motor Lublin w formie online
wtorek, 24 marca 2020, 13:05

W związku z aktualną sytuacją w kraju, związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek oraz wspólnych treningówAkademia Piłkarska Motor Lublin wychodzi naprzeciw nowym technologiom i informuje, że od dzisiaj (tj. 24 marca) uruchamia dla zawodników zajęcia online.

W tej sprawie z rodzicami dzieci każdej z grup lub z samymi zawodnikami będą kontaktowali się poszczególni trenerzy, którzy w należyty sposób przekażą swoją wiedzę oraz plan treningów na najbliższy czas.

Jednocześnie informujemy, że wpłaty za kwiecień zostają obniżone o 50%, nawet w przypadku wcześniejszego powrotu do wspólnych treningów. Przypominamy, że należną kwotę należy zapłacić do 10. dnia każdego miesiąca na konto Akademii (numer konta: 32 1090 2688 0000 0001 2224 9235). W treści polecenia przelewu prosimy wpisać: „Wsparcie Akademii”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik, miesiąc za który wpłacamy składkę.

Decyzja podyktowana jest troską o wspólne zdrowie popartą zasadami aktywnego stylu życia. O kolejnych, ewentualnych zmianach w zależności od rozwoju sytuacji, będziemy informowali na bieżąco.