Motor Lublin U-11 poznał rywali w Turnieju o Puchar Prezesa PZPN
piątek, 14 lutego 2020, 12:00

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano grupy III edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Zawody odbędą się w najbliższy weekend. W kategorii wiekowej U-11 województwo lubelskie reprezentuje Motor Lublin. Mecze zostaną rozegrane w halach OSiR Bemowo oraz OSiR Wola.

Przypomnijmy, że podopieczni Jarosława Grajpera do finału Turnieju o Puchar Prezesa PZPN awansowali po zwycięstwie w wojewódzkim turnieju eliminacyjnym, który odbył się pod koniec stycznia. W nim żółto-biało-niebiescy odnieśli cztery zwycięstwa i raz zremisowali. W ogólnopolskim turnieju lublinianie zmierzą się z: LZS-em Victoria Chrościce, MKS-em Zniczem Pruszków oraz z KS-em Arkonia Szczecin.

– Przed nami bardzo piękny turniej dla dzieci w kategorii wiekowej U-11 i U-12. To przyszłość polskiej piłki, bo za jakiś czas ci zawodnicy będą przyszłymi ligowcami lub reprezentantami Polski. Cieszy mnie, że nasze rozgrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem i popularnością. Uważamy to za taki luźny turniej, ale dla dzieciaków jest to niesamowita walka. Sport to rywalizacja i gra się po to, żeby wygrać. Zobaczymy, kto w ten weekend będzie najlepszy. Fajnie, że młodych i zdolnych piłkarzy mamy nie tylko w wielkich firmach, ale są także w tych małych klubach, ośrodkach. Przed nami emocje, zacięta rywalizacja. Powodzenia dla wszystkich. Nie mogę się już doczekać III edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Zapraszamy wszystkich rodziców, kibiców do warszawskich hal – mówi za pośrednictwem portalu Łączy nas Piłka Prezes PZPN Zbigniew Boniek.