Twój 1%, czyli wspieraj z nami Akademię Piłkarską Motor Lublin!
czwartek, 30 stycznia 2020, 15:41

W Akademii Piłkarskiej Motor Lublin obecnie kształci się blisko 500 dzieci. Szkolenie dzieci rozpoczynamy od najmłodszych lat zajęciami Piłkarskiego Przedszkola poprzez kolejne kategorie wiekowe. Naszym celem jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i pokazanie, że piłka nożna to nie tylko umiejętności piłkarskie i motoryka. Możliwe jest to także dzięki Państwu, którzy przekazujecie nam 1% swojego podatku.

 
Jak przekazać 1%?

Od ubiegłego roku Krajowa Administracja Skarbowa wypełnia za podatników zeznania PIT i udostępnia je na stronie www.podatki.gov.pl. Wypełnione zeznania dostępne są online od 15 lutego do 30 kwietnia. W tym czasie każdy podatnik może:

– zaakceptować rozliczenie bez zmian;
– uzupełnić dane na temat formy opodatkowania, ulg czy organizacji OPP, której przekazuje 1%;
– odrzucić zeznanie i rozliczyć się samodzielnie.
 
Jeśli w ubiegłym roku przekazywałeś swój 1% Akademii Piłkarskiej Motor Lublin, to w rozliczeniu za 2019 r. wskazany zostanie również automatycznie numer KRS naszej Akademii. Natomiast jeśli rok temu nie przekazywałeś nikomu 1% lub wpisywałeś numer KRS innej Organizacji Pożytku Publicznego, to zmiany dokonać możesz na stronie www.podatki.gov.pl.
 

Informujemy, że dzięki Państwa wsparciu za fundusze zebrane w 2019 roku udało się dokonać przebudowy kompleksu boisk przy ul. Rusałka oraz zakupić niezbędny sprzęt dla zawodników trenujących w Akademii Piłkarskiej Motor Lublin.