Motor Lublin U-11 zwycięzcą Wojewódzkiego Turnieju o Puchar Prezesa PZPN!
poniedziałek, 27 stycznia 2020, 12:30

W rozgrywanym w poniedziałek w Hali Politechniki Lubelskiej turnieju eliminacyjnym o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Motor Lublin U-11 okazał się najlepszym zespołem spośród sześciu drużyn. W związku z tym podopieczni trenera Jarosława Grajpera będą reprezentowali województwo lubelskie w ogólnopolskim turnieju, który odbędzie się 15-16 lutego w Warszawie.

Rozegraliśmy wyrównane mecze, raczej bez wysokich zwycięstw. Już w pierwszym spotkaniu trafiliśmy na najbardziej wymagającego dla nas rywala, czyli Górnik Łęczna. Przegrywaliśmy 0:1, ale ostatecznie udało nam się wygrać. Po tym starciu moi podopieczni uwierzyli w swoje umiejętności i z meczu na mecz rozkręcali się coraz bardziej. Jestem bardzo zadowolony z wyników, jakie odnieśliśmy. Jakby nie patrzeć, aktualnie jesteśmy najlepszą drużyną w województwie w roczniku 2009 – skomentował poczynania swoich podopiecznych Jarosław Grajper.

Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Motoru Lublin, Aleksander Lembrych.

WYNIKI MOTORU LUBLIN

Motor Lublin – Górnik Łęczna 2:1
Motor Lublin – Hetman Zamość 2:1
Motor Lublin – Akademia Footbolisty Głusk 3:0
Motor Lublin – Niedźwiadek Chełm 2:0
Motor Lublin – Akademia Piłkarska TOP 54 Biała Podlaska 2:2

SKŁAD MOTORU LUBLIN

Aleksander Lembrych, Bartosz Przychodzeń – Adrian Mączka, Damian Szalast, Philippe Munzadi, Maciej Litwińczuk, Błażej Stefańczyk, Wiktor Samonek, Hubert Sobiesiak.