Praca wre! Zobacz jak zmieniają się nasze obiekty przy ul. Rusałka (Fotorelacja)
czwartek, 9 maja 2019, 21:04

Rusałka zmienia się każdego dnia! Od kilku tygodni na terenie naszej bazy treningowej trwają prace budowlane, remontowe oraz te mające na celu pielęgnację boisk. 

Prace są prowadzone w ramach szerszego planu przebudowy kompleksu, który zakłada utworzenie przy ul. Rusałka najnowocześniejszej siedziby szkółki piłkarskiej na Lubelszczyźnie. Plan wymaga jednak dużych nakładów finansowych, dlatego AP Motoru Lublin prowadzi zbiórkę społeczną za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Więcej informacji o planie: 

Chcesz pomóc? Wesprzyj nas na portalu zrzutka.pl!


Jednym z pierwszych punktów robót było zniwelowanie górek wokół boisk, by wyrównać teren do poziomu murawy. W pierwszej kolejności zniknęły wzniesienia od strony parkingu, a w ostatnich ciężki sprzęt pracował po drugiej stronie głównego boiska.

 

 

Wiele dzieje się na murawie. O płyty boisk, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, dbają prawdziwi profesjonaliści – lubelska firma Lunatic Garden. 

 

Wokół głównej płyty pojawiło się wewnętrzne ogrodzenie. W przyszłości podobne okalać będzie również pozostałe boiska. Ponadto zamontowane zostały modernistyczne, nowe ławki rezerwowych dla drużyn gości i gospodarzy.

 

 

Prace nie omijają oczywiście budynku klubowego, który w chwili przejęcia terenów przy ul. Rusałka przez Motor Lublin był w opłakanym stanie. Remontowane są szatnie, korytarz i łazienki.

 

 

Budynek klubowy zmienia się również na zewnątrz. Od strony ul. Rusałka od niedawna zdobi go piękne graffiti autorstwa jednego z kibiców Motoru Lublin. Elewacja została wypiaskowana i zostanie odmalowana. Ponadto obiekt zyskał nowe zadaszenie.

  

 

A to nie wszystko! Baza Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin zmienia się każdego dnia. Chcemy, by kompleks był wizytówką oraz chlubą naszej szkółki i całego klubu. Chcesz być częścią tego wielkiego projektu? Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki. Razem budujmy przyszłość lubelskiej piłki i Motoru Lublin!

Wesprzyj nas na portalu zrzutka.pl!