Budżet Obywatelski 2019. Motor Lublin wspiera projekt D-50
poniedziałek, 24 września 2018, 15:06

Zapraszamy do głosowania na projekt „Boisko Wysokich Lotów” (D-50) w Budżecie Obywatelskim 2019. Dotyczy on rewitalizacji boiska piłkarskiego i części lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej nr 31 w Lublinie. Głosowanie odbędzie się w dniach 23 września – 10 października 2018 roku.

Realizacja projektu ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa w czasie zajęć szkolnych oraz pozaszkolnych. Rewitalizacja boiska przyczyni się do promowania zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego. Projekt umożliwi dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym większy dostęp do atrakcyjnych obiektów sportowych w Lublinie. Koszt realizacji szacowany jest na 1.200.000 zł. Aby projekt doszedł do realizacji należy zebrać ok. 4.000 głosów.

    Głosowanie odbywa się w terminie 23.09 – 10.10.2018 r.:

  • Głosować może każdy, kto jest zameldowany na terenie miasta Lublin.
  • Udział w głosowaniu mogą brać osoby w każdym wieku, osoby niepełnoletnie głosują za zgodą rodziców.
  • Głosowanie odbywa się w dwóch formach: elektronicznej oraz kart do głosowania, które każdy osobiście składa w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej
  • Karty do głosowania będą do pobrania na stronie obywatelski.lublin.eu oraz w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.
  • Osoba oddająca głos na dany projekt zobowiązana jest do podania nr. PESEL lub nr. dowodu osobistego oraz nr telefonu w ramach weryfikacji (w przypadku osoby niepełnoletniej podaje numer rodzic).
  • Możemy oddać 2 głosy na mały projekt i jeden na duży (małe projekty są oznaczone literką M, a duży projekt literką D).