Harmonogram turnieju Duńczyk Cup 2018
piątek, 22 czerwca 2018, 10:48

Znamy już szczegółowy harmonogram turnieju Duńczyk Cup 2018, który rozegrany zostanie w najbliższy weekend na Arenie Lublin (23-24 czerwca).

Drużyna Motoru Lublin z rocznika 2006 turniejowe zmagania rozpocznie w sobotę meczem z Legią Warszawa (godz. 10:20). Następnie żółto-biało-niebiescy zmierzą się z Zagłębiem Lubin, Lechią Gdańsk, BATE Borysów, Karpatami Lwów i Górnikiem Łęczna. Drugi dzień rozgrywek podopieczni trenera Romana Garwoły zaczną od spotkania z Lechem Poznań (godz. 9:25). Kolejnymi rywalami Motoru będą Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok oraz Śląsk Wrocław. Udział w turnieju Duńczyk Cup 2018 młodzi Motorowcy zakończą meczem z Dinamo Bukareszt (godz. 14:00).

Turniej organizowany jest przez firmę Duńczyk i Motor Lublin przy wsparciu oraz patronacie Prezydenta Miasta Lublin i Polskiego Związku Piłki Nożnej.
 


 
HARMONOGRAM MECZÓW MOTORU W TURNIEJU DUŃCZYK CUP 2018:
 
SOBOTA (23.06)

Motor Lublin – Legia Warszawa (godz. 10:20, boisko czerwone)
Zagłębie Lubin – Motor Lublin (godz. 11:35, boisko zielone)
Lechia Gdańsk – Motor Lublin (godz. 12:50, boisko czerwone)
Motor Lublin – BATE Borysów (godz. 14:30, boisko czerwone)
Motor Lublin – Karpaty Lwów (godz. 15:45, boisko czerwone)
Motor Lublin – Górnik Łęczna (godz. 16:35, boisko zielone)

 
NIEDZIELA (24.06)

Lech Poznań – Motor Lublin (godz. 9:25, boisko czerwone)
Pogoń Szczecin – Motor Lublin (godz. 10:40, boisko zielone)
Jagiellonia Białystok – Motor Lublin (godz. 11:30, boisko zielone)
Śląsk Wrocław – Motor Lublin (godz. 12:45, boisko czerwone)
Motor Lublin – Dinamo Bukareszt (godz. 14:00, boisko czerwone)
 


 
PEŁNY HARMONOGRAM TURNIEJU DUŃCZYK CUP 2018:
 
SOBOTA (23.06)

biosko zielone boisko czerwone
09:30 Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław -:- Pogoń Szczecin – Lech Poznań -:-
09:55 Karpaty Lwów – BATE Borysów -:- Górnik Łęczna – Dinamo Bukareszt -:-
10:20 Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk -:- Motor Lublin – Legia Warszawa -:-
10:45 Śląsk Wrocław – Lech Poznań -:- Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok -:-
11:10 Karpaty Lwów – Górnik Łęczna -:- BATE Borysów – Dinamo Bukareszt -:-
11:35 Zagłębie Lubin – Motor Lublin -:- Lechia Gdańsk – Legia Warszawa -:-
12:00 Jagiellonia Białystok – Lech Poznań Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
12:25 Karpaty Lwów – Dinamo Bukareszt -:- BATE Borysów – Górnik Łęczna -:-
12:50 Zagłębie Lubin – Legia Warszawa -:- Lechia Gdańsk – Motor Lublin -:-
13:15 Śląsk Wrocław – BATE Borysów -:- Jagiellonia Białystok – Karpaty Lwów -:-
13:40 Lech Poznań – Dinamo Bukareszt -:- Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna -:-
14:05 Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok -:- Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk -:-
14:30 Legia Warszawa – Karpaty Lwów -:- Motor Lublin – BATE Borysów -:-
14:55 Lech Poznań – Górnik Łęczna -:- Pogoń Szczecin – Dinamo Bukareszt -:-
15:20 Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin -:-
15:45 Legia Warszawa – BATE Borysów -:- Motor Lublin – Karpaty Lwów -:-
16:10 Lech Poznań – Lechia Gdańsk -:- Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin -:-
16:35 Motor Lublin – Górnik Łęczna -:- Dinamo Bukareszt – Legia Warszawa -:-

 
NIEDZIELA (24.06)

biosko zielone boisko czerwone
09:00 Śląsk Wrocław – Górnik Łeczna -:- Jagiellonia Białystok – Dinamo Bukareszt -:-
09:25 Pogoń Szczecin – Legia Warszawa -:- Lech Poznań – Motor Lublin -:-
09:50 Zagłębie Lubin – Karpaty Lwów -:- BATE Borysów – Lechia Gdańsk -:-
10:15 Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna -:- Śląsk Wrocław – Dinamo Bukareszt -:-
10:40 Pogoń Szczecin – Motor Lublin -:- Legia Warszawa – Lech Poznań -:-
11:05 Zagłębie Lubin – BATE Borysów -:- Lechia Gdańsk – Karpaty Lwów -:-
11:30 Jagiellonia Białystok – Motor Lublin -:- Śląsk Wrocław – Legia Warszawa -:-
11:55 Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin -:- Dinamo Bukareszt – Lechia Gdańsk -:-
12:20 Pogoń Szczecin – Karpaty Lwów -:- Lech Poznań – BATE Borysów -:-
12:45 Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa -:- Śląsk Wrocław – Motor Lublin -:-
13:10 Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna -:- Dinamo Bukareszt – Zagłębie Lubin -:-
13:35 Karpaty Lwów – Lech Poznań -:- Pogoń Szczecin – BATE Borysów -:-
14:00 Legia Warszawa – Górnik Łęczna -:- Motor Lublin – Dinamo Bukareszt -:-
14:25 Lech Poznań – Zagłębie Lubin -:- Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk -:-
14:50 Jagiellonia Białystok – BATE Borysów -:- Śląśk Wrocław – Karpaty Lwów -:-