WLTrMł: MOTOR – OSiR Biłgoraj 3:0
sobota, 14 kwietnia 2018, 09:30

W sobotę 14 kwietnia podejmowaliśmy u siebie zespół OSiRu Biłgoraj. Liczyliśmy bardzo na podtrzymanie dobrej passy i odniesienie trzeciego zwycięstwa z rzędu. Pierwsza połowa nie zaczęła się dla nas za dobrze i goście trochę nas postraszyli. Po kilkunastu minutach chłopcy w końcu się obudzili i w 28 minucie po podaniu Jarka Orgasińskiego, Michał Wrona pięknym strzałem pokonał bramkarza OSiRu. W drugiej części gry znowu początek należał do przeciwników, którzy raz po raz próbowali pokonać naszego bramkarza i trzeba przyznać że znowu dopisało nam szczęście. Po tym jak daliśmy „wyszumieć się” gościom, koncert strzelecki zagrał Bartek Watras który w ciągu 7 minut dwukrotnie pokonał zespół z Biłgoraja i ostatecznie pokonaliśmy OSiR 3:0.

W meczu wystąpili: Sebastian Sikora, Filip Wysmulski, Piotr Baran, Antoni Bartoszek, Piotr Chilimoniuk, Paweł Derewicz, Igor Deneka, Mikołaj Gąsior, Daniel Jóźwiak, Kacper Kołbyko, Jarosław Orgasiński, Jakub Skotnicki, Michał Stanicki, Szymon Walkiewicz, Bartłomiej Watras, Mateusz Wolski, Michał Wrona,