Aktualności
3 dni temu

W sobotę 29 czerwca na boiskach Akademii Piłkarskiej Motor Lublin przy ul. Rusałka 19 odbędą się otwarte zajęcia naborowe dla dzieci z roczników 2011, 2012, 2013 oraz 2014.

4 dni temu

Informujemy, że sobotnie (22 czerwca) zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin odbędą się tradycyjnie o godzinie 9:30 na boiskach Akademii przy ul. Rusałka 19. Z kolei ostatnie przedwakacyjne zajęcia, które zaplanowane są na sobotę 29 czerwca, rozpoczną się o godzinie 10:00.

5 dni temu

Akademia Piłkarska Motor Lublin przypomina o regularnym opłacaniu składek za udział w treningach. Składki opłacane są również w okresie wakacyjnym, w trakcie którego zajęcia odbywać będą się według letniego harmonogramu.

6 dni temu

Przedstawiamy najważniejsze informacje o letnich obozach organizowanych dla zawodników Akademii Piłkarskiej Motor Lublin. Przypominamy, iż ostateczny termin potwierdzenia udziału w obozie mija z końcem czerwca.

7 dni temu

Znany jest już harmonogram letnich treningów drużyn Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin. Wakacyjne zajęcia według wakacyjnego grafiku rozpoczną się 24 czerwca.