niedziela, 8 października 2017, 09:28

Jednobramkowa przegrana juniorów starszych z Progresem Kraków

IMG_9945W meczu 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów drużyna Motoru Lublin uległa na wyjeździe zespołowi Progresu Kraków 0:1.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: Spotkanie było wyrównane. Zaczęliśmy dobrze, mieliśmy dwie bramkowe sytuacje w pierwszej części meczu. W kolejnych minutach gospodarze przejęli inicjatywę dokumentując ją zdobyciem bramki. Druga połowa spotkania przebiegała już pod nasze dyktando, jednak zabrakło nam jakości. Progres wyprowadził kilka kontr, które mogły zakończyć mecz. Pod koniec spotkania mieliśmy kilka szans ze stałych fragmentów, jednak nie udało się doprowadzić do remisu. Wygrała drużyna, która popełniła mniej błędów.

Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 10. kolejka | 07.10.2017, godz. 12:00, Kraków
Progres Kraków – Motor Lublin 1:0 (1:0)
? 44′

Motor: Andrzejkiewicz – Kraśniewski, Kopyciński (60′ Grzęda), Dobrzyński, Baryła, Buczek, Kłos (80′ Dusiło), Cichocki, Pęcak (70′ Pryliński), Rak, Jaśkiewicz (65′ Florek)

Żółte kartki dla Motoru: brak

W następnej kolejce ligowej młodzi Motorowcy zmierzą się w Lublinie ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą sobotę 14 października br. o godzinie 13:00.